فوتبال ورلد کامیونیتی

FWC

0 $ 0%

0 تومان

با نزدیک شدن به برگزاری جام جهانی 2022 قطر، روزانه اخبار و اطلاعات جالبی حول برگزاری این رویداد بزرگ و جذاب منتشر می‌شود؛ از اسپانسرینگ رسمی وب‌سایت و صرافی معتبر کریپتو دات کام در جام جهانی قطر، تا اسپانسرینگ توکن‌های مختلف برای بعضی از تیم‌های حاضر در جام جهانی!

اما یکی از مهمترین اخبار در مورد جام جهانی 2022 قطر، اعلام مسئولین برگزاری این رویداد در خصوص بهره گیری از دنیای رمز ارزهاست. به طور کلی قطر 2022 پروژه‌ای است که می‌خواهد با هدف تلفیق فوتبال و ارزهای دیجیتال در کنار هم برگزار شود و کاربران را وارد دنیای مجازی فوتبال کند.

خرید فوتبال ورلد کامیونیتی

مراحل خرید خرید فوتبال ورلد کامیونیتی در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

توکن قطر 2022

توکن FWC یا قطر 2022 یکی از تازه‌ترین توکن‌های دنیای رمز ارزهاست که به گفته سایت رسمی آن، برای پیوند بین فوتبال و ارز دیجیتال ایجاد شده است.

FWC یک توکن مبتنی بر شبکه جذاب BEP20 یا همان بایننس اسمارت چین است که می‌تواند برای خرید بلیط جام جهانی، رزرو هتل‌ها، استفاده از خدمات مرتبط جام جهانی، پیش بینی مسابقات و شرکت در قرعه کشی استفاده شود.

مسئولین وبسایت رسمی این توکن می‌گویند که قطر 2022 اسپانسر بازی‌های جام جهانی است و در سومین بخش نقشه راه از پیش تعیین شده خود، خرید بلیط با این توکن در برنامه آن‌ها قرار دارد. حمایت از کودکان کار و همچنین حمایت از حیوانات خانگی، از دیگر فعالیت‌های بنیاد این توکن خواهد بود.

جالب است بدانید که پس از برگزاری و اتمام جام جهانی قطر، این توکن تغییر نام داشته و به عنوان جدید میزبان بعدی جام جهانی شناخته خواهد شد و به فعالیت‌های خودش در زمینه‌های مختلف ادامه خواهد داد.

اطلاعات کلی توکن FWC یا قطر 2022

تعداد کل واحدهای در نظر گرفته شده برای این توکن برابر با 200.000.000.000.000.000 است. تا کنون از این میزان واحدهای در نظر گرفته شده حدود 54,713,042,005,332,000 واحد در گردش است.

لازم به ذکر است که نزدیک به 72 درصد این توکن‌ها توسط تیم توسعه دهنده تا کنون سوزانده شده است که رقم بسیار قابل توجهی محسوب می‌شود. توکن قطر 2022 یا همان FWC با دارای بودن حجم بازار یا مارکت کپی برابر با 27 میلیون دلار از شرایط خوبی در بازار کریپتو برخودار بوده و رتبه آن زیر 3 هزار است.

 

نام ارز فوتبال ورلد کامیونیتی | FWC
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن فوتبال ورلد کامیونیتی را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن فوتبال ورلد کامیونیتی را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید