فلوکی اینو

Floki Inu

0 $ 0%

0 تومان

در ژوئن سال جاری میلادی، ایلان ماسک در توییتی جنجالی تنها با ذکر جمله‌ای ساده، باعث ایجاد توکن‌هایی با نام فلوکی شد و البته توکن‌های معتبری که پیش از آن به این اسم وجود داشتند، رشد سریعی را تجربه کردند. ایلان ماسک در این توییت گفته بود: شیبا اینوی من، یک فلوکی خواهد بود.

فلوکی اینو در صفحه اول وبسایت رسمی خود، شعارها و تبلیغات جالبی را مطرح کرده است.

آن‌ها در مورد خود می‌گویند که فلوکی یک انقلاب در بازار کریپتو خواهد بود. این توکن تنها یک رمز ارز متوسط نخواهد بود و با یک حرکت مردمی؛ در نظر دارد قدرت ثروتمند شدن را به افراد ضعیف‌تر عرضه کرده و به مرور شناخته شده‌ترین و پرکاربردترین ارز دیجیتال جهان شود.

خرید فلوکی اینو

مراحل خرید خرید فلوکی اینو در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

سه رکن اصلی فلوکی اینو:

در این وب‌سایت آمده که فلوکی به عنوان یک رمز ارز متعلق به مردم است و این واقعیت توسط سه ویژگی یا سه رکن اصلی طرح و تقویت می‌شود.

  • میم یا meme

فلوکی معتقد است که جامعه فعلی ما عاشق میم کوین‌هاست به همین دلیل می‌توان از این علاقه برای بهره‌گیری از جریان اصلی ارزهای دیجیتال و اطمینان از پذیرش آن در جامعه به بهترین نحو استفاده کرد.

در واقع میم‌ها برای همه اقشار جامعه جذاب است. از پیر و جوان گرفته تا فقیر و غنی و بزرگ و گوچک. به همین دلیل است که می‌توانیم بگوییم میم کوین‌ها به نوعی در قلب مردم جهان قرار گرفته‌اند.

  • فایده و سودمندی

در حالی که فلوکی دارای فرهنگ و الگوی رفتاری قوی و قدرتمندی است، نقشه راه پیش روی تیم توسعه فلوکی بنیاد و اصول قوی و قدرتمندی را نشان می‌دهد.

راه اندازی ویژگی‌های جذابی چون بازی‌های مبتنی بر دنیای متاورس و دریافت توکن فلوکی، اقتصاد مبتنی بر سیستم NFT و نهایتا بهره‌گیری از ظرفیت این توکن برای آنکه همه دنیا و جامعه جهانی بتوانند از این سیستم بهره‌مند شوند، از مهمترین برنامه‌های تیم توسعه فلوکی اینو است. به طور مثال Floki Inuversity به عنوان یک پلتفرم برتر آموزشی ارزهای دیجیتال فعال خواهد شد و به مرور زمان تلاش می‌کند تا به مخاطبین اصلی فلوکی آموزش داده و آن‌ها را به طور کلی با فناوری ارزهای دیجیتال و بلاک چین آشنا کند.

  • خیریه

معمولا اکثر توکن‌ها و علی الخصوص میم کوین‌ها، سعی می‌کنند تا از شرایط خود استفاده کرده و اقدام به امور خیر و عام المنفعه کنند. به همین منظور فلوکی اینو نیز قصد دارد تا به دور از شکاف‌ها، نژاد و مرزها، زندگی را برای همه مردم آسان کند.

آن‌ها معتفدند که فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال خوب هستند اما در صورتی‌که زندگی را برای برای ما آسان‌تر کرده و به بهتر شدن جهان کمک کنند. به همین دلیل است که امور  خیریه بخش بسیار مهمی از فعالیت‌های فلوکی به شمار می‌رود.

فلوکی اینو به تازگی با همکاری موسسه Pencils of promise اقدام به ساخت مدرسه‌ای در کشور غنا کرده است. همچنین ضمن مشارکت در جنبش میلیون‌ها باغ، در تلاش است تا تغذیه سالم و پایدار را به میلیون‌ها نفر برساند.

نام ارز فلوکی اینو | Floki Inu
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن فلوکی اینو را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن فلوکی اینو را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید