گیمینگ شیبا

GamingShiba

0 $ 0%

0 تومان

شاید تا چند سال پیش بودن رمز ارزها و توکن‌ها در زندگی روزمره بشر امری محال بود ولی امروز دقیقا این موضوع برعکس شده است. با توجه به بحران کرونا و تمرکز بیشتر مردم بر روی اینترنت و سرمایه گذاری‌های مجازی، روز به روز شاهد گسترش و رشد این دنیای جذاب هستیم.

فناوری‌های مدرن و محیط معاصری که خالق اصلی آن فناوری اینترنت است، این روزها بدون رمز ارزها تقریبا غیر قابل تصور است. تاثیری که ارزهای دیجیتال در جهان گذاشته‌اند به حدی است که می‌توان آنها را به زودی مولد هر گونه توسعه و پیشرفتی دانست.

در این دنیای جذاب، گیمرها گروه بسیار بزرگی هستند که با پیشرفت هرچه بیشتر دنیای فناوری اطلاعات، از این دنیا بیشتر لذت می‌برند.

خرید گیمینگ شیبا

مراحل خرید خرید گیمینگ شیبا در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

توکن گیمینگ شیبا

حتما دنیای توکن ها در ارزهای دیجیتال را می‌شناسید، ارزهای دیجیتالی که گاها با هزینه‌های بسیار پایینی توسط تیم‌های توسعه در سرتاسر جهان ساخته می‌شوند و برخی از آنها ناگهان ره صد ساله را یک شبه طی کرده و بسیار محبوب و مشهور می‌شوند.

توکن GamingShiba یکی از همین توکن‌هاست که پل ارتباطی بین گیمرها، پلتفرم‌های استریم، NFTها و نهایتا دنیای جدید و خاص متاورس است.

گیمینگ شیبا قرار است تا یک نقطه نهایی برای گیمرها و استریم کنندگان در سراسر جهان باشد. Gaming Shiba اولین توکنی است که نوعی نوآوری را در یک پلتفرم استریمینگ چند منظوره به دنیای دیجیتال معرفی می‌کند. این توکن به گیمرها این امکان را می‌دهد که به راحتی NFTها را بخرند یا بفروشند؛ بهترین عملکرد یا رکوردهای خود را به NFT تبدیل کرده و آنها را در بزرگترین بازار توکن های غیر مثلی به فروش برساند.

همانطور که قابل پیش بینی است، این توکن که برای توسعه هر چه بیشتر خود از نام شیبا نیز در نام‌گذاری‌اش استفاده کرده است، بر روی شبکه معروف، محبوب و معتبر BSC یا همان بایننس اسمارت چین طراحی و توسعه داده شده و با استاندارد BEP20 ارایه شده است.

تعداد واحدهای این توکن برابر 100.000.000.000.000.000 واحد خواهد بود. از این میزان تا کنون چیزی در حدود 58,908,310,922,097,144 در گردش است.

سورپرایز‌ها

تیم توکن گیمینگ شیبا به طور مداوم سعی در سورپرایز کردن کاربران دارد. آن‌ها سعی می‌کنند تا برای برندگان هر بازی، جایزه‌های ویژه‌ای در نظر گرفته تا شور و هیجان خاصی همیشه در این پلتفرم وجود داشته باشد.

البته باید توجه داشته باشید همچون اکثر میم کوین‌های جدید بازار، گیمینگ شیبا هم دارای مالیات (تکس) بوده که این رقم برابر با ۱۳ درصد است. طبق اعلام سازنده گیمینگ شیبا، ۷ درصد از این مقدار صرف دادن هدیه به جامعه گیمینگ شیبا شده، ۵ درصد به‌صورت لیکوئیدیتی وارد پنکیک سواپ شده و ۱ درصد هم به هولدرها تعلق می‌گیرد.

نقشه راه گیمینگ شیبا

در نقشه راه این توکن، کل مسیر آن در 3 فاز ساده اعلام و پیشبینی شده است.

فاز اول

راه اندازی سایت

اطلاع رسانی برای پیش فروش توکن

حساب‌رسی اولیه مالی

شروع پیش فروش اولیه در Pinksale

راه اندازی صحیح و دقیق در پلتفرم پنکیک سواپ

لیست شدن در کوین مارکت کپ و کوین گکو

فاز دوم

اعلام اولین جوایز مبتنی بر بازی‌ها

اعلام اولین NFT‌های قابل معامله

اعلام فروش کالاهای خاص

شروع تبلیغات توسط اینفلوئنسرها

همکاری با چهره‌های مطرح

لیست شدن در صرافی CEX

به روز رسانی وبسایت

فاز سوم

لیست شدن در صرافی‌های بیشتر در فاز جدید

حسابرسی کامل

دستیابی به 100 هزار فالوور و هولدر وفادار

پیدا شدن شرکای جدید

راه اندازی کامل فروشگاه NFT

توسعه دقیق دنیای متاورس و استریم برای پیشرفت و تکمیل روند توکن

 

  • طبقه بندی و نقشه راه گیمینگ شیبا نشان میدهد که این توکن در آینده ای نزدیک به طور جدی وارد بازار متاورس و استریم شده و می تواند با توجه به اقبال عمومی بازار به این دو ویژگی، شرایط خوبی در آینده نزدیک داشته باشد.

 

نام ارز گیمینگ شیبا | GamingShiba
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن گیمینگ شیبا را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن گیمینگ شیبا را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید