همستر

Hamster

0 $ 0%

0 تومان

همستر کوین

همستر کوین همانند اکثر هم‌ردیفان خود، یک رمزارز غیرمتمرکز بوده که به گفته تیم توسعه دهنده‌اش، کاملا جامعه محور بوده و تحت تاثیر نوسانات منفی و غیر منطقی بازار قرار نمی‌گیرد! (البته همیشه فاصله حرف تا عمل بسیار زیاد است)

در واقع تیم همستر اعلام می‌کند که تمام تصمیمات مربوط به این توکن، توسط اعضای اصلی جامعه همستر گرفته می‌شود که خود نشان از غیر متمرکز بودن آن دارد. به گفته وب‌سایت رسمی همستر، 50 درصد از توکن‌های همستر قفل شده‌اند و به مرور سوزانده می‌شوند و 50 درصد دیگر به تدریج در صرافی متمرکز پنکیک سواپ برای خرید کاربران عرضه خواهد شد.

همستر کوین چون با استاندارد معتبر و معروف BEP20 در شبکه BSC ایجاد شده است؛ توسط اکثر کیف پول‌های بزرگ و معتبر مثل تراست ولت، سیف پل، متا مسک و … به راحتی پشتیبانی می‌شود.

خرید همستر

مراحل خرید خرید همستر در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

تعداد واحدهای همستر

تعداد واحدهای همستر کوین 10.000.000.000.000.000 یا ده کادریلیون است که البته همان‌طور که بیان شد، 50 درصد یعنی نیمی از این واحدها قفل شده و به مرور سوزانده می‌شود. هم اکنون همستر در سه صرافی MEXC Global ،XT.COM و پنکیک سواپ عرضه و در حال فروش است.

همستر کوین با نام اختصاری HAM در بازار کریپتو حضور دارد. حجم معاملات این رمز ارز معمولا بیش از 2 میلیون دلار در طول روز بوده و حجم کل بازار آن عددی نزدیک به 300 میلیون دلار است.

سیستم توکنومیک

همستر کوین همانند اکثر توکن‌های شبکه هوشمند بایننس یا BSC از یک سیستم توکنومیک برخوردار است! در این سیستم، مالیاتی مجزا از فروشندگان توکن دریافت شده و طبق میزان مشخصی مجددا توزیع می‌شود.

بر اساس اعلان سایت رسمی همستر، سیستم توکنومیک آن به شرح ذیل است:

4 درصد از هر معامله به صورت عادلانه بین همه هولدرها تقسیم می‌شود.

4 درصد از هر معامله برای تقویت نقدینگی وارد استخر نقدینگی همستر کوین می‌شود.

4 درصد از هر معامله نیز برای امور مربوط به بازاریابی و توسعه همستر کوین وارد یک کیف پول مشخص می‌شود.

ذکر این نکته ضروری است که کاربران برای دریافت 4 درصد هدیه می‌بایست حتما حداقل 75000000000 توکن HAM را در کیف پول‌های رسمی نظیر سیف‌پل، تراست ولت و… داشته باشند.

نام ارز همستر | Hamster
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن همستر را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن همستر را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید