لونا

LUNA

0 $ 0%

0 تومان

در اواخر اردیبهشت ماه سال 1401، در اتفاقی نادر و پیش بینی نشده شبکه بلاکچین ترا در پی یک حمله عجیب، با افت و سقوطی بی سابقه همراه شد. در این رویداد دارایی اکثر کاربران این شبکه و رمز ارز لونا ناگهان از قیمت‌های بالا به صفر رسید و ارزش این توکن و استیبل کوین این شبکه یعنی UST نیز از دست رفت.

بنیاد حافظ لونا این رویداد را یک حمله نامگذاری میکند. در این اتفاق تعداد کوین‌های لونا ناگهان از چند صد میلیون واحد به 6.5 میلیارد واحد رسید و همین ابر تورم ناگهانی باعث سقوط قیمت این توکن شد.

تیم توسعه دهنده شبکه ترا و رمز ارز لونا، به سرعت دست به کار شده و تصمیم گرفتند تا با ایجاد و اندازی شبکه ای جدید، اعتبار از دست رفته خود را باز گردانند. شبکه ترا 2 و توکن لونا 2 حاصل تصمیم گیری جدید تیم طراح این شبکه است. 

خرید لونا

مراحل خرید خرید لونا در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

ترا 2و لونا چیست؟

در طرح مصوب شده ترافورمز لبز به عنوان شرکت طراح این شبکه، شبکه جدید به نام ترا و با ارز دیجیتال داخلی لونا ایجاد شد. مقرر شد که شبکه پیشین ترا و توکن لونا با نام‌های قبلی و با پسوند کلاسیک به مسیر خود ادامه دهند. بنابر این لونا به لونا کلاسیک تبدیل شد. البته خوب است بدانیم برخی از صرافی‌ها نیز این 2 توکن را با نام های لونا و لونا 2 عرضه می‌کنند.

شبکه جدید ترا همانند شبکه پیشین، عضوی از اکوسیستم و پلتفرم کازماس به شمار می‌رود، اما اینبار دیگر خبری از استیبل کوین داخلی یا بومی نیست.

لونا جدید یا لونا 2 چیست؟

در شبکه ترا جدید؛ تنها توکن موجود لونا خواهد بود. تعداد واحدهای این توکن برای عرضه اولیه برابر 1 میلیارد واحد است.

مارکت کپ لونا در زمان نگارش این مطلب برابر 910 میلیون دلار بوده و تا کنون 210 میلیون توکن از لونا هم اکنون در گردش است.

کیف پول های لونا 2

یکی از بهترین کیف پول های موجود برای این توکن تازه وارد، ترا استیشن است که ولت رسمی این شبکه نامیده می‌شود. از ولت‌های رسمی دیگر تا کنون تنها اتمیک ولت و کوین 98 پذیرش این توکن را رسما اعلام کرده اند.

نام ارز لونا | LUNA
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن لونا را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن لونا را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید