لونا کلاسیک

LUNC

0 $ 0%

0 تومان

شبکه ترا یک بلاک چین اختصاصی با بهره گیری از پروژه کازماس و برای بهره گیری از قراردادهای هوشمند است. رمز ارز ترا (Terra) یا لونا (Luna) توکن های مربوط به شبکه بلاک چین ترا هستند.

در سال2018 شرکتی کره ای به نام ترافورم لبز شروع به توسعه شبکه بلاک چین ترا کرده و در سال 2019 رسما فعالیت آن را اعلام کرد. همچنین این شبکه در سال 2020 میلادی با بهره گیری از استیبل کوین‌های که پشتوانه‌های مطمئنی چون دلار، وون و ... داشتند سعی در توسعه و گسترش هرچه بیشتر این شبکه داشتند.

این بلاک چین در سیستم خود راه و روش خاصی برای تولید استیبل کوین ایجاد کرده است. در این روش شما برای تولید استیبل کوین مورد نظر می‌بایست مقداری از کوین بومی این شبکه را بسوزانید. مثلا با سوزاندن یک لونای 10 دلاری می‌توانید ده USDT تولید کنید.

خرید لونا کلاسیک

مراحل خرید خرید لونا کلاسیک در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

بلاک چین این شبکه یک میلیارد توکن در گردش دارد. به طور کلی لونا رمز ارز شبکه و پلتفرم بلاک چین ترا است که با بهره گیری از روش اجماع اثبات سهام تایید شده و سعی دارد تا مزایای رمز ارزها را در کنار ثبات قیمت ارز فیات ترکیب نماید

رمز ارز لونا در ابتدای برج 5 سال 2021 میلادی در اتفاقی عجیب ناگهان دچار سقوطی عجیب شده و از قیمت 81 دلار به ازای هر واحد به قیمت 0 رسید!

هم اکنون این توکن در زمان نگارش این مطلب (خرداد 1401) با مارکت کپ 554 میلیون دلاری خود در رتبه 216 بازار رمز ارزها قرار دارد.

نام ارز لونا کلاسیک | LUNC
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن لونا کلاسیک را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن لونا کلاسیک را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید