هارمونی

Harmony

0 $ 0%

0 تومان

یکی از معروفترین و البته محبوب ترین قسمت‌های دنیای رمز ارزها و البته بلاک چین، استفاده از برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز یا همان DApps هاست. تیم طراحی هارمونی با تمرکز بر روی این حوزه و رفع مشکلات و معضلات دیگر پروژه ها و به منظور حمایت از توسعه و استفاده از این نوع برنامه‌ها یک پلتفرم بلاک چین جدید را طراحی و وارد دنیای ارزهای دیجیتال کرد.

از مهمترین ویژگی این پلتفرم می‌توان به راحتی بهره برداری از آن توسط فعالان حوزه برنامه‌های غیر متمرکز اشاره کرد.

شبکه هارمونی با بهره گیری از مکانیزم جدید و خاصی به نام شاردینگ سعی در حل مشکلات و چالش‌های شبکه اتریوم دارد. این شبکه خاص و منحصر به فرد از الگوریتم اجماعی که در نوع خود خاص و بی نظیر است بهره می‌برد.

خرید هارمونی

مراحل خرید خرید هارمونی در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

پلتفرم هارمونی با بهره‌گیری از فناوری شاردینگ امکان ایجاد بلاک را در زمانی کمتر از یک ثانیه فراهم می‌نماید. در واقع با این روش هارمونی یک زنیجره بلوکی خاص مبتنی بر فناوری شاردینگ است که نسبت به سایر شبکه‌های موجود بسیار کم مصرف، سریع و مقیاس پذیر است.

توکن ONE

پلتفرم و شبکه بلاک چین خاص هارمونی از توکن ویژه خود به نام ONE بهره می‌برد. این توکن در ماه می 2019 با استفاده از روش ICO در صرافی بایننس عرضه شد. بدیهی است که برای بهره برداری از خدمات پلتفرم هارمونی می‌بایست از توکن اختصاصی آن یعنی ONE استفاده شود. تیم طراح این شبکه توانستند در سال 2018 نزدیک به 20 میلیون دلار برای توسعه هرچه بیشتر این شبکه از کاربران سرمایه جمع آوری کند.

تعداد توکن شبکه هارمونی یا همان ONE  برابر با 13,482,980,248 واحد است. مارکت کپ این توکن بر اساس اطلاعات وبسایت کوین مارکت کپ در زمان  نگارش مقاله (خرداد 141) برابر با 526 میلیون دلار است. همچنین رتبه این توکن در زمان فعلی 83 بازار ارزهای دیجیتال است.

نام ارز هارمونی | Harmony
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن هارمونی را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن هارمونی را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید