رینبو

Rainbow

0 $ 0%

0 تومان

توکن‌ها روز به روز با ایده‌های جالب و جدید وارد بازار کریپتو کارنسی می‌شوند. در این دنیای جذاب و جالب اگر توکنی بخواهد پیشرفت کرده و مسیر خود را جدی دنبال کند، باید ایده ناب و یا حداقل جدیدی داشته باشد. به طور مثال آریوا که با طرح مباحث گردشگری و توسعه این صنعت توانسته رشد خوبی را در کوتاه مدت تجربه کند.

توکن Rainbow با نماد RAINBOW مدت کوتاهی است که وارد بازار ارزهای دیجیتال شده و در همین مدت کوتاه روند رو به رشد جذابی را تجربه کرده است.

اما طبق روال همیشه؛ برای آشنایی بیشتر و بهتر با این توکن تازه وارد، باید به سایت رسمی رینبو توکن مراجعه کنیم تا ببینیم این تیم انگلیسی چه برنامه‌هایی دارد. ویژگی‌های معرفی شده رینبو در سایت رسمی این توکن که در قالب 7 پروتوکل توکنومیک تشریح شده، به شرح زیر است.

خرید رینبو

مراحل خرید خرید رینبو در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

ویژگی ابر تورمی:

این توکن را تیم توسعه دهنده‌اش به عنوان یک توکن ابر تورمی معرفی کرده‌اند. تیم توسعه رینبو با سه روش متفاوت برای سوزاندن توکن‌ها تلاش می‌کند که ارزش این توکن را بالا نگه داشته و عرضه آن را کنترل کند.

باز خرید توکن‌ها

هر زمان که فشار فروش برای توکن رینبو زیاد باشد، قرادادهای از پیش تعیین شده‌ای وجود دارد که با خرید اتوماتیک توکن‌ها، باعث کاهش فشار فروش و در نتیجه افزایش قیمت این توکن می‌شوند.

سود خودکار

هر کاربر با هربار معامله به طور خودکار میزان سودی به صورت اتفاقی دریافت می‌کند. این سود مستقیما به کیف پول او واریز خواهد شد.

امور خیریه:

سرمایه گذاری بر روی توکن رینبو، نوعی سرمایه گذاری بر روی اقتصاد جهانی است. بخشی از هر معامله ما را به سوی دنیایی بهتر و زمینی سبزتر هدایت می‌کند.

رشد خودکار نقدینگی

با انجام هر معامله، نقدینگی مورد نیاز و زیربنایی این توکن به طور خودکار افزایش می‌یابد. این بدان معنی است که توکن پیش روی ما قدرت بالاتر و نوسان کمتری دارد.

توسعه بازاریابی

بخش بسیار کوچکی از هر معامله برای توسعه بازاریابی این توکن و تامین هزینه‌های مختلف تجاری رینبو هزینه می‌شود. این هزینه باعث نگه داشتن نام و اعتبار رینبو می‌شود.

شانس

در پروتکل‌های رینبو، سیستمی به اسم Lucky Dip وجود دارد. در این سیستم، به افرادی به طور کاملا تصادفی مقداری توکن به صورت هدیه تعلق می‌گیرد.

نگاهی به بخش خیریه توکن رینبو

همانطور که در بالا گفته شد، بخشی از فعالیت این توکن به امور خیریه اختصاص داده شده است. وبسایت رسمی رینبو در این مورد می‌گوید که توکن ما چیزی فراتر از یک فرصت مالی شخصی است. هدف اصلی ما نه تنها کمک به افراد نیازمند در جهان است، بلکه به دنبال این هستیم که ثروت را در جایی که بیشترین اهمیت دارد، هزینه کنیم.

به طور مثال این توکن طی همین مدت کم از شروع فعالیت (15 روز) حدود 120 هزار دلار به خیریه‌هایی که توسط اعضای انجمن معرفی شده‌اند، کمک کرده است.

خیریه اعتماد:

رینبو تراست یک سازمان پیشرو در امور خیریه است که از خانواده‌هایی که فرزندی با بیماری لاعلاج یا فوت قریب الوقوع دارد، حمایت می‌کند.

خیریه آب:

این خیریه نیز یک سازمان غیر انتفاعی است که آب آشامیدنی سالم را برای مردم کشورهای در حال توسعه به ارمغان می‌آورد.

خیریه حمایت از کودکان

آخرین خیریه این مجموعه، در بخش حمایت از کودکان است. این مجموعه سعی می‌کند در یادگیری، رشد و تبدیل شدن کودکان به آنچه که می‌خواهند، بدون توجه به جایی که در آن بزرگ می‌شوند، فعالیت کند!

تیم توسعه دهنده رینبو یک گروه انگلیسی است که در همان کشور مشغول هستند. این تیم مهمترین ویژگی‌های توکن خودر را ایجاد یک رمز ارز کاملا غیر متمرکز با دارا بودن ویژگی‌هایی چون هزینه‌های بسیار پایین، یوزرفرندلی بودن و البته انعطاف پذیری معرفی می‌کند. میزبان این توکن بازهم سیستم جالب و پرطرفدار BSC یا بایننس اسمارت چین است.

قیمت و شرایط رینبو توکن

تعداد توکن‌های در گردش رینبو برابر 860.4 تریلیون بوده و تعداد کل واحد های آن 1.000.000.000.000.000 است. این توکن از زمان عرضه، تاکنون بیش از چند صد درصد سود داشته است.

نام ارز رینبو | Rainbow
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن رینبو را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن رینبو را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید