ریوشی

Ryoshi

0 $ 0%

0 تومان

در سال‌های اخیر تقاضای برای خرید میم کوین‌ها زیاد بوده است؛ میم کوین‌ها نشان دادند که با اجتمع هودلرها می‌توان یک جامعه قوی و متحد را ایجاد کرد.

به همین منظور ریوشی ظهور کرده است. ریوشی پدر شیبا است! ریوشی به همه دستاوردهای شیبا اینو افتخار می‌کند و ظهور کرده است تا آنهایی که برای رسیدن به ماه، فرصت سوار شدن بر شیبا را پیدا نکرده اند را با خود همراه کند!

ریوشی یک رمز ارز کاملا غیرمتمرکز؛ تورم زا و مردمی است. ما سعی کرده‌ایم تا مشکلات عدیده و عمده دوج کوین و شیبا اینو را رفع کنیم و با یکدیگر مسیر جدیدی را آغاز کنیم.

تیم توسعه دهنده ریوشی معتقد است که این توکن‌ شفاف‌ترین میم کوین در بازار خواهد بود. ریوشی مهمترین ویژگی خود را هزینه بسیار پایین معاملات خود می‌داند.

خرید ریوشی

مراحل خرید خرید ریوشی در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

بایننس با راه اندازی سیستم و شبکه بایننس اسمارت چین خود، تحول عظیمی در بازار به وجود آورد. این روزها اکثر توکن‌ها برای عرضه این شبکه جالب، ساده و ارزان قیمت را انتخاب می‌کنند.

ریوشی همانند اکثر رقبای خود بر روی استاندارد BEP20 و شبکه معتبر BSC عرضه شده است. تیم توسعه ریوشی یکی از مهمترین ویژگی‌های خود را کارمزد پایین معاملات و تراکنش‌های خود می‌داند که قطعا اولین عامل آن وجود شبکه بایننس اسمارت چین است.

تیم توسعه این توکن معتقد است که مهمترین ایراد دوج کوین؛ نامحدود بودن آن است. همین باعث می‌شود که دوج کوین هیچ گاه پشتوانه قدرتمندی نداشته باشد. در واقع ریوشی یک توکن ضد تورم است.

تعداد واحدهای ریوشی در ابتدای عرضه 1p یا 1,000,000,000,000,000 واحد است. اما تیم توسعه دهنده ریوشی، برای این میزان راهکاری در نظر گرفته است.

42 درصد از عرضه اولیه واحدهای ریوشی، در صرافی پنکیک سواپ قفل شده و غیر قابل معامله است. 50 درصد دیگر این تعداد واحد نیز، در روز عرضه توسط تیم اصلی ریوشی سوزانده شد و 2 درصد از هر معامله نیز در آینده به مرور سوزانده خواهد شد. سایر توکن‌ها نیز در اختیار تیم ریوشی قرار داشته و به طور عمومی عرضه شده است.

ریوشی میگوید که هرچه تقاضا بیشتر باشد؛ حجم معاملات بیشتر است و هرچه حجم معاملات بیشتر باشد، عرضه کمتر است. این حلقه باعث ایجاد یک بازخورد مثبت می شود و به مرور ریوشی را به سمت ماه هدایت می‌کند!

ریوشی برای توسعه خود 5 فاز را طراحی کرده است که بر اساس اطلاعات وبسایت رسمی آن، هم اکنون در فاز دوم به سر می برد. در فاز 5، ریوشی توقع یک بازار 20 میلیارد دلاری برای خود دارد.

نام ارز ریوشی | Ryoshi
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن ریوشی را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن ریوشی را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید