سیف مون

SafeMoon

0 $ 0%

0 تومان

رمزارز سیف مون (SafeMoon) در ماه مارس میلادی ۲۰۲۱ توسط تیمی با همین عنوان و ابتدا در صرافی پنکیک سواپ معرفی شد. در چند ماه اخیر، سیف مون چند هزار درصد رشد کرده است و به همین خاطر توانسته نگاه‌های بسیاری را به سمت خودش جلب کند. سیف مون یک توکن است و در حال حاضر در بین ۱۰۰ ارزدیجیتال برتر بازار جای دارد.

 

خرید سیف مون

مراحل خرید خرید سیف مون در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

مقدار کل سیف مون بسیار زیاد است و معادل یک کوادریلیون یعنی عدد ۱۰ با ۱۵ تا صفر در جلویش خواهد بود که همگی هم به بازار ارایه شده است. البته تا الان، نزدیک به ۴۲ درصد از توکن‌های سیف مون توسط این تیم سوزانده شده است و همین روش می‌تواند به مرور قیمتش را افزایش دهد.

شما به محض اینکه سیف مون می‌خرید، انگار سهام این شرکت را تهیه کرده‌اید، اگر آن را سریع بفروشید، طبق پروتکل جالبی که توسط این تیم تهیه شده است، ۱۰ درصد جریمه خواهید شد! در واقع با این کار سیف مون شما را تشویق می‌کند که توکن‌های خود را هولد کنید.

حال شاید بپرسید که این ۱۰ درصد چه می‌شود؟ این مقدار جریمه دو قسمت خواهد شد، نصف آن بین کسانی که سیف‌مون را نگاه داشته‌اند، تقسیم شده و به نسبت دارایی‌شان، از این جریمه بهره مند می‌شوند. نصف دیگر هم باز به دو قسمت دیگر تقسیم شده و ۵۰ درصد آن طبق قراردادی به بایننس فروخته شده و ۵۰ درصد باقی‌مانده به‌صورت خودکار با BNB جفت و به‌عنوان جفت نقدینگی به پنکیک سواپ افزوده می‌شود.

نام ارز سیف مون | SafeMoon
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان

در کوتاه‌ترین زمان ممکن سیف مون را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران

در کوتاه‌ترین زمان ممکن سیف مون را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید