سیف مون 2

SafeMoon

0 $ 0%

0 تومان

حتما تاکنون در دنیای رمز ارزها و کریپتو کارنسی؛ به اصطلاح moon یا مثلا To the Moon زیاد برخورد داشته‌اید. خب معنی خلاصه و مفید این اصطلاح، رشد قیمت آن توکن؛ کوین یا ارز دیجیتال است، به حدی که شما می‌توانید با ثروتش، به ماه رسیده یا با رشد آن خوش بخت شوید!

در مارس سال 2021، سیف‌مون توکنی بود که به بازار عرضه شد. سیف‌مون به طور خلاصه از Safely to the moon می‌آید. این واژه در ابتدا از سوی هواداران بی‌شمار دوج کوین مطرح شد و حال سیف مون نیز به نوعی همین اصطلاح را در بر دارد و می‌خواهد بگوید که با ما به طور ایمن به ماه بروید! خیلی خلاصه یعنی مسیر ما در رشد قیمت بسیار منطقی و درست است.

 

 

خرید سیف مون 2

مراحل خرید خرید سیف مون 2 در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

اما سیف مون 2 چیست؟ 

شرکت و تیم توسعه توکن سیف مون، در آذرماه سال 1400 یا دسامبر 2021 میلادی تصمیم گرفت به منظور بهبود امنیت، کیفیت و البته سرعت این توکن؛ از نسخه جدید سیف مون با نام سیف مون 2 رونمایی کند. یکی دیگر از دلایل معرفی این ورژن سادگی دسترسی کاربران و البته کاهش تعداد توکن‌های در گردش بود.

در نسخه جدید سیف مون، توکن‌های جدید معادل یک هزارم توکن‌های قدیمی هستند؛ پس در نتیجه قیمت هر واحد از توکن‌های سیف مون 2، دقیقا 1000 برابر توکن‌های پیشین و قدیمی این پلتفرم است. برای محاسبه ساده این تغییر کافی است بدانید مثلا کاربری با 1000 واحد توکن قدیمی سیف مون؛ هم اکنون 1 واحد توکن جدید سیف مون 2 را در اختیار دارد.

در پروژه سیف مون 2، رابط کاربری جدیدی نیز طراحی شده تا کاربران بیشتری جذب این پروژه شوند. همچنین تیم توسعه این شبکه در تلاش هستند تا سیف مون 2 را تبدیل به یک پروژه وب 3 نمایند.

راه اندازی صرافی و کیف پول اختصاصی این پلتفرم نیز از دیگر برنامه‌های سیف مون 2 خواهد بود.

نام ارز سیف مون 2 | SafeMoon
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن سیف مون 2 را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن سیف مون 2 را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید