شیبادوج

ShibaDoge

0 $ 0%

0 تومان

گاهی کاربران تازه وارد در دنیای رمز ارزها، با نگاهی به ارزهای دیجیتال رشد کرده، به خود می‌گویند که حیف؛ ای کاش زودتر مطلع شده بودم و از این توکن تعدادی هرچند کم خریده بودیم!

همین جمله کافی است تا برخی توسعه دهندگان و طراحان ارزهای دیجیتال به فکر طراحی و عرضه توکن‌هایی با مشخصات و شباهت‌هایی نظیر گزینه‌های رشد کرده بیافتند. این توکن‌ها البته تعداد بسیار زیادی هستند و نمی‌توان گفت که همه آن‌ها گزینه‌های موفقی بوده‌اند، اما در میان آن‌ها گزینه‌هایی وجود دارد که پس از مدت کوتاهی به سرعت در دل معامله‌گران و هولدرها جا باز کرده و با رشد قیمت مناسبی، سود خوبی به آن‌ها رسانده‌اند.

شیبادوج

شیبادوج یکی از تازه‌ترین توکن‌های ارزان قیمت بازار رمز ارزهاست. تیم توسعه این توکن در وب‌سایت رسمی خود می‌گوید اگر از خرید دوج کوین و شیبا اینو جا مانده‌اید، نگران نباشید! شیبا دوج اولین توکن مبتنی بر جامعه کاربران است که توسط نهنگ‌های شیبا و دوج کوین ایجاد شده و برای تجمیع منافع این دو، با یکدیگر ترکیب شده‌اند.

در این وب‌سایت آمده است که شیبا و دوج به عنوان دو رقیب قدرتمند؛ این‌بار در کنار هم جمع شده‌اند تا سودی بزرگ‌تر را نصیب کاربران کنند.

خرید شیبادوج

مراحل خرید خرید شیبادوج در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

دو پادشاه ارزهای دیجیتال با یک هدف بزرگ‌تر؛ مهم‌ترین شعار تیم طراح شیبادوج است

تیم توسعه این توکن معتقد است که هم اکنون مجموع ارزش بازار دو رمز ارز ارزشمند دوج کوین و شیبا اینو بیش از 40 میلیارد دلار بوده و بیش از 5 میلیون هولدر وفادار دارند. با این اوصاف آن‌ها در تلاش هستند تا 1 درصد از این افراد را جذب این توکن کنند؛ یعنی جذب عددی در حدود 400 میلیون دلار! تیم توسعه این توکن با تمرکز بر روی همین 1 درصد، معتقدند که می‌توانند افراد زیادی را جذب این توکن کنند.

شبکه شیبادوج

یکی از مهمترین ویژگی‌های این توکن جالب، شبکه آن است. شیبا دوج بر روی شبکه اتریوم عرضه و قابل معامله است. در واقع Shibadoge یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC20 است.

شیبا دوج در تاریخ 24 دسامبر سال 2021 میلادی و با مجموع بیش از 420 سکستیلیون عرضه شده است. به طور دقیق‌تر تعداد واحدهای شیبادوج  420.000.000.000.000.000.000.000 است. البته لازم به ذکر است که دقیقا 50 درصد از توکن‌های موجود در زمان عرضه سوزانده شده است.

توکنومیک شیبادوج

در سیستم توکنومیک این توکن 15 درصد مالیات اضافه در معاملات پیش بینی شده است. 5 درصد مالیات برای عملکردهای اضافی در آینده؛ 5 درصد قفل نقدینگی برای امنیت پروژه و مبلغ 5 درصد هم برای بحث بازاریابی و رشد پروژه در نظر گرفته شده است.

یکی از مهم‌ترین نکات و برنامه‌های در حال توسعه این توکن؛ فروش و عرضه NFT هاست. قرار است به زودی فروشگاه بزرگ و گسترده NFTهای مبتنی بر دو رمز ارز شیبا و دوج کوین به صورت مجزا راه اندازی شود. شیبا دوج هم اکنون با حجم بازار بیش از 98 میلیون دلار، یکی از گزینه‌های پر معامله بازار کریپتو کارنسی است.

نام ارز شیبادوج | ShibaDoge
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن شیبادوج را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن شیبادوج را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید