ویتا اینو

Vita Inu

0 $ 0%

0 تومان

توکن ویتا اینو یک ارز دیجیتال در خانواده میم کوین‌ها است که با مزیت‌هایی که در این مطلب بیان کردیم، می‌توانیم به آینده آن امیدوار باشیم.

خرید ویتا اینو

مراحل خرید خرید ویتا اینو در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

بازار ارز دیجیتال، بازاری وسیع است که روز به روز هم وسعت آن در حال افزایش است. توکن‌های مختلفی بنا به سلیقه هر فرد می‌توانید در آن پیدا کنید که یکی از انواع آن‌ها، میم کوین‌ها هستند که طرفداران بسیار زیادی در نقاط مختلف کسب کرده‌اند. از معروف‌ترین میم کوین‌ها می‌توان دوج کوین و شیبا اینو را نام برد.

یکی دیگر از توکن‌های این بخش، توکنی با نام ویتا اینو (Vita inu) است. میم کوین ویتا اینو در واقع یک رقیب جدید برای شیبا اینو و دوج کوین به‌حساب می‌آید که به دلیل مزیت‌هایی که دارد می‌توان این توکن جدید را برتر از رقبای آن دانست و آینده درخشانی را برای این رمزارز پیش‌بینی کرد.

میم کوین ویتا اینو که در سال 2021 راه‌اندازی شد، یک توکن حاکمیتی اکوسیستم VINU است. این پروژه به کاربر مزیت‌هایی برتر از رقبای آن مثل سرعت بالاتر در انجام تراکنش می‌دهد. همچنین این رمز ارز برخلاف شیبا اینو و دوج کوین، هیچ هزینه کارمزدی از کاربر دریافت نمی‌کند.

مزیت دیگر این پروژه پشتیبانی از قراردادهای هوشمند است که رقبای آن فاقد این ویژگی هستند. این مزایا در واقع به ما می‌گوید که در صورت عملی شدن آن‌ها می‌توان به آینده آن حتی بیشتر از میم کوین‌های دیگر امیدوار باشیم.

برنامه‌های پروژه ویتا اینو

این پروژه در حال توسعه، متاورسی با نام Vinuverse است که قرار است تبدیل به یک دنیای واقعیت مجازی بزرگ شود. همچنین راه‌اندازی برنامه غیرمتمرکز VinuSwap، توکن غیرمثلی یا همان NFT، استیک کردن و رویدادهای مختلف دیگر در نقشه راه این پروژه دیده می‌شود که نشان‌دهنده فعالیت بالای این پروژه در بازار است و توسعه‌دهندگان آن، دید بلندمدتی به ویتا اینو دارند.

ویتا اینو همچنین توسط شرکت CertiK تایید شده است که می‌تواند نشان‌دهنده شفافیت آن و اهمیت این موضوع برای توسعه‌دهندگان آن باشد.

نام ارز ویتا اینو | Vita Inu
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن ویتا اینو را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن ویتا اینو را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید