استلار

Stellar

0 $ 0%

0 تومان

همانطور که می‌دانیم فورک یا شعبه، رویدادی است که در دنیای رمزارزها به وفور اتفاق افتاده است.

در سال 2014 بنیانگذار ارشد ریپل یعنی جد مک کالب، با سایر توسعه دهندگان شبکه ریپل بر سر برخی موضوعات در مورد عملکرد و نحوه کار XRP و شبکه ریپل اختلاف داشت. این اختلاف نظر تا جایی پیش می‌رود که کالیب تصمیم می‌گیرد پروژه ریپل را رها کرده و بر روی شبکه‌ای جدید با قابلیت‌های جدیدتری کار کند. این اتفاق در جولای سال 2014 و با سرمایه اولیه 3 میلیون دلار توسط شرکتی به نام Stripe راه اندازی گردید.

خرید استلار

مراحل خرید خرید استلار در ارزیف:

  • ایجاد حساب کاربری
  • تکمیل فرآیند احراز اهویت
  • شارژ کیف پول ریالی
  • تایید درخواست ها فروش یا ثبت یک درخواست خرید

شبکه استلار در واقع نوعی فورک از ریپل محسوب می‌شود. هدف استلار نیز همانند ریپل تسهیل راه حل‌های بانکی در سراسر جهان است. این شبکه در نظر دارد تا راه‌های انتقال پول در دنیا را ساده‌تر کند. واحدهای استلار قابل استخراح نیستند و کل واحدهای آن که حدود 100 میلیارد واحد است، توسط بنیاد استلار از قبل تولید شده و به مرور زمان توزیع می‌شود.

لومن یا XLM چیست؟

رمز ارز شبکه استلار XLM یا لومن نام دارد. در ابتدا و پس از راه اندازی شبکه استلار، رمز ارزها و واحدهای این شبکه نام خاصی نداشته و همگان آن‌را با همان نام شرکت یعنی استلار می‌شناختند. اما با پیشرفت کار و توسعه استلار، نام لومن برای این رمزارز انتخاب شد تا با شبکه و بنیاد آن متفاوت شود.

ICO و عرضه اولیه استلار برای توسعه و راه اندازی شبکه بهترین راهی بود که شرکت بتواند برای توسعه سرمایه مورد نیاز خود را جمع آوری کند. در جریان ICO استلار مبلغ 39 میلیون دلار در قبال ثبت 100 میلیارد لومن جمع آوری شد. پس از این اتفاق صرافی معتبر مارکت بیت کوین اقدام به ثبت و عرضه لومن کرد.

یکی از مهمترین ویژگی‌های شبکه استلار کارمزد بسیار پایین آن و البته سرعت بالای تراکنش در آن است. به گفته توسعه دهندگان این شبکه، کارمزد هر تراکنش در این شبکه تنها 0.0001 دلار بوده و سرعت انجام آن نیز چیزی کمتر از 6 ثانیه است.

نام ارز استلار | Stellar
رتبه جهانی
نماد اختصاصی
قیمت جهانی
قیمت به تومان
ارزش کل بازار
حجم معاملات روزانه
تغییرات یک ساعته
تغییرات یک روزه
تغییرات هفت روزه
عرضه کل
سکه در گردش
تاریخ عرضه اولیه

بهترین درخواست‌های فروشندگان بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن استلار را بخرید!

بهترین درخواست‌های خریداران بازار ریالی

در کوتاه‌ترین زمان ممکن استلار را بفروشید!

سفارش سریع

اکنون مبادله کنید